Een GTV die is opgepimpt door de firma Halfords. Niet mooi, wel lelijk.
De complete accessoirewinkel uit de jaren 80 hangt er aan. Het zijn extra`s die wel uit het juiste tijdperk komen iig. Dat dan weer wel.
Wel geinig dit, zou er zelf niet mee durven rondrijden maar vind het wel wat hebben. Stukje nostalgie zullen we dan maar zeggen
Hij heeft zelfs achter de wielen heel aparte spatlappen
Die spiegels daar heb ik ook nog mee rond gereden, vond het wel stoer staan, beetje racy zeg maar
Saluti Alessandro
Alfetta GT 1.8 - Alfa 75 Turbo QV America - Alfa 164 Super
Iets minder opvallend maar ook niet bepaald fraai, een GTV met een typische jaren 80 bodykit. ( zender? ) Alles period en nog dagelijks in gebruik zo te zien.
Laatste foto's zijn van een GTV ''Production'' , een gelimiteerde Franse serie leverbaar in zowel 4 als 6 cilinder .
Normaal stond er op de zijkant ook nog een zilvergrijze striping .
Met deze serie wilde men de successen van de GTV6 ( met SRS ) in de Franse Produktie klasse onderstrepen .
GTVke schreef:Laatste foto's zijn van een GTV ''Production'' , een gelimiteerde Franse serie leverbaar in zowel 4 als 6 cilinder .
Normaal stond er op de zijkant ook nog een zilvergrijze striping .
Met deze serie wilde men de successen van de GTV6 ( met SRS ) in de Franse Produktie klasse onderstrepen .
Zijn er ook wetenswaardigheden over gtv's waar jij niks over weet te vertellen
Saluti Alessandro
Alfetta GT 1.8 - Alfa 75 Turbo QV America - Alfa 164 Super
bbs schreef:@GTVke: die met die rood gespoten grille is volgens mij een grand-prix, want die hadden dat. Een production had dat niet........
BBS
Een ''GTV 2.0 Grand Prix '' had fabriekaf zeer zeker geen meegespoten grille en had ook deze spoilerset niet .
Een GTV6 Grand Prix ( 2 verschillende versies voor GTV6 afhankelijk van het land !! ) is een ander verhaal qua grille maar had een andere spoilerset .
Om eventjes aan te tonen :
Grand Prix
GTV6 Grand Prix
Production
Nog evetjes verwijzen naar men voorgaande post ivm. SRS
Gehandtekend plaatje van Alain Cudini en Dany Snobeck
Laatst gewijzigd door GTVke op 10 apr 2007, 22:31, 1 keer totaal gewijzigd.
joop schreef:Ik zou wel de antenne ergens anders neerzetten, en wat zit er voor op het dak? Een haaievin a la braadwurst avant la lettre?
Da`s een electronische antenne. Wat dat ook moge zijn. ( volgens mij met antenneversterker ) Mijn vader had er ooit 1 op z`n 504. Er zit een kort sprietje in die je plat kunt leggen in dat blok.