Paar weken geleden van mijn baas een Ferrari F40 gekregen.
Uiteraard in de kleur ROSSO
Coooool, blij als een klein kind
Zal snel een paar pics posten van de bolide..
Helaas niet meer helemaal compleet maar de F40 heeft ook al wat jaren achter de rug, banden zijn nog heel goed verder geen roest te bekennen.
Laatste apk zal jaren geleden zijn!!
Interieur zag er nog verrassend goed uit, helaas wel een scheur in de voorruit en wellicht komt hij er niet mee door de apk
Laatst gewijzigd door AlfettaOwner op 02 nov 2008, 10:57, 8 keer totaal gewijzigd.
Saluti Alessandro
Alfetta GT 1.8 - Alfa 75 Turbo QV America - Alfa 164 Super
Burago Sandro ?
Kreeg een tijdje geleden een set van 5 Feris van mijn zwager en daar zat volgens mij net dezelfde bij , gewoon hij was er op uitgekeken .
Tja de man is een Honda rijder
Het is een 1:8 model van POCHER.
Collectorsitem, niet meer in de maak.
Onderdelen zijn nog verkrijgbaar via ebay en dan voornamelijk uit de States. Vandaag mijn pakketje binnengekregen dus nu nog de tijd vinden om de missing parts te monteren
Had ook al gekeken voor een nieuwe voorruit maar daar valt je de bek van open, bijna 100€ voor zo een plastic gevalletje
De kofferklep (neus) zit er uiteraard bij evenals de de deuren.
De stoelen ja, daar hoort nog een rode passing in
Saluti Alessandro
Alfetta GT 1.8 - Alfa 75 Turbo QV America - Alfa 164 Super
Pocher automodellen schaal 1:8
De modellen van Pocher kenmerken zich ten eerste door de ongebruikelijke schaal van 1:8.
Er wordt zoveel mogelijk gebruikgemaakt van oorspronkelijke tekeningen (soms werd zelfs de originele auto voor het opmeten door de eigenaar ter beschikking gesteld) en er wordt, naast plastic, gebruikgemaakt van materialen als koper, messing, rubber, canvas. Het aantal onderdelen liep daarbij op tot circa 2905, waarvan 526 van hoogwaardig plastic, 1598 messing, 530 roestvrij staal en 251 diverse materialen (rubber, leer, koper etc.).
Het model wordt zoveel mogelijk met schroefjes, boutjes en moertjes in elkaar gezet en kan bijgevolg ook weer gedemonteerd worden.
Berucht zijn onder de liefhebbers de spaakwielen van de diverse modellen, die spaak-voor-spaak in het wiel worden "gevlochten". En dat soms niet alleen voor de 4 wielen, maar ook nog eens voor de (soms zelfs twee) reserve wielen.
Een en ander betekent, dat een zeer natuurgetrouw en gedetailleerd model ontstaat, dat een tot zeer gewild collectors-items is geworden. Door ervaren modelbouwers is, door bijvoorbeeld spuiten van de carrosserie en het toevoegen van eigen details, een op een foto bijna niet van echt te onderscheiden model te maken.
Zoals te begrijpen valt ( denk aan een voorbereidingstijd van 2 jaar en vele dure mallen), waren deze bouwpaketten niet goedkoop. In 1980 varieerde de prijs van de 7 verkrijgbare pakketten van f 294,- (Fiat 130 HP) tot f 925,- (Bugatti T50). Huidige prijzen van pakketten of kant en klare modellen, indien nog verkrijgbaar, bedragen hiervan een veelvoud.
Saluti Alessandro
Alfetta GT 1.8 - Alfa 75 Turbo QV America - Alfa 164 Super
Ja dit is gewoon ongelofelijk mooi! Als een echte Ferrari buiten de scope ligt.......... Of gewoon een GTV6 "the V6 is the next best thing to a Ferrari"