Ik wou een auto inhalen,en zag een kind in een kindersitje zitten.
Toen ik er naast zat ging deze auto ook inhalen
Dus ik ben uitgeweken.Het was ook nog niet mijn GTV6.
En deze was ook niet goed verzekerd.
Ik zou deze GTV meenemen naar een evenement, omdat de eigenaar
geen tijd heeft om er in te rijden.Ik zou hem net gaan wassen.
Toen ik hem ophaalde twee weken daarvoor kwam ik er bij t'huis komst achter kwam dat de APK al lang was verlopen.
Na het ongeluk is de eigenaar bij mij geweest om alles duidelijk op papier te zetten.Hij zou mij er niet financieel op aanspreken.
De eigenaar zit goed in de slappe was en ik toen niet echt. Een paar dagen later toen kreeg ik een telefoontje van zijn verzekerings man die mij dreigde met een rechtzaak en dat ze mij zo overel voor op zouden laten draaien.
Ben toen naar de politie gegaan en mijn verhaal gedaan.
Zij hebben mij goed geholpen. De GTV is bij een dealer bij ons in de buurt binnen gezet. De eigenaar kwam maar nooit bij de GTV kijken en liet ook niets van zich horen.
Toen hebben ze hem maar buiten gezet.
Stelen ze er s'nachts de velgen onderweg

En ja hoor telefoon. En toen is de eigenaar zijn zoon pas gaan kijken.
De velgen zijn terug gevonden door de politie. Na veel rare telefoontjes van de eigenaar en zijn verzekerings man heb ik eieren voor mijn geld gekozen. Dankzij de hulp van een vriend van mij de onderdelen geregeld. Zonder hem was het mij niet gelukt.
Maar ik vind nog dat dit zaakje stinkt.
De GTV werd ineens helemaal opgeknapt

Veel elende dus.