Ja inderdaad is het mooi om de beschikking te hebben over een spuitcabine. Zeker als je ook nog collega's heb die er goed mee kunnen omgaan Dat zijn dan weer de voordelen als je in een garage werkt. Deze week helaas geen tijd voor de Alfetta gehad, op de beurs gestaan in Gorinchem. Ook volgende week helaas geen tijd gaat een entresol in mijn loodsje maken zodat ik de onderdelen kan opbergen en de auto's er onder kan zetten.
Het project Alfetta heeft even stil gestaan. Doordat ik nu met meerdere projecten bezig ben kan ik de gedemonteerde onderdelen niet meer goed kwijt dus eerst maar een entresol gemaakt in mijn schuur. Nu de carrosserie strak gemaakt. Alle plaatdelen die hierbij doorgeschuurd zijn op nieuw in de reactieprimer en daarna weer grondverf erover deze is nu klaar om in de kleur gezet te worden. Hierbij een paar foto's.
Gr. Klaas
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Portieren (randen) gestraald. De roestschade val toch wel een beetje tegen, dilemma opknappen of andere. Maar ja goede portieren van een serie 1 liggen ook niet voor het oprapen. Hierbij een paar foto's.
Gr. Klaas
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Tja valt inderdaad ff tegen maar wel duurzaam te repareren, maar met alle mogelijkheden wat je daar hebt moet het niet zon een probleem zijn.
Je hebt wel wat vertraging helaas..
Gr
Gino
Bedankt voor het meedenken / zoeken bij mijn Alfetta project. Kon echter de advertentie niet terug vinden. Op marktplaats wel portieren van een serie 2 maar niet voor een serie 1. Als iemand iets weet hoor ik het graag. Vandaag alvast het motorblok gereinigd.
Gr. Klaas
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Hierbij een update van mijn project. Het opknappen van de portieren was "a hell of a job" roestgaten buiten en binnen op moeilijkste plaatsen en even snel "alleen de randen" laten stralen heeft ook nog vervorming gebracht aan de portieren (stralen in de toekomst meer tijd inplannen en naar een specialist gaan zoals Carl). Na een aantal weken laswerk aan de portieren opnieuw de portieren passen en passend maken, laswerk vertinnen dan kunnen we ze nu strak gemaakt worden. Hierbij de foto's.
Gr. Klaas
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Het gereedschap op de laatste foto is een spotter. Daarmee kan je plaatwerk uitdeuken als je er vanuit de binnenkant er niet bij kan. Je zie de massa aan de deur zitten en als je het apparaat tegen het plaatwerk houd las hij zich vast dan kan je het plaatwerk naar buiten trekken en hij breek ook gelijk weer los. Zo kan je gericht plaatwerk naar buiten halen zodat je minimaal plamuur gebruikt. Zoals je ook op de foto ziet hebben we het plaatwerk weer een originele felsnaad gegeven.
ja dat zat idd ff tegen met die deur. maar wat moet je anders als je geen goeie vervanger kan vinden.. en met goeie gereedschap is altijd half werk , gelukkig heb al die spullen bij de hand.
Succes verder en als ik in de buurt bent kom ik nog een keer langs als om te neuzen als het mag
mvg
Gino