Voor deze GTV6 heb ik de versnellingsbak laten reviseren, maar het deze wilde altijd al was lastig in zijn 2. Dit was niet opgelost na de revisie, sterker nog het was iets erger geworden. Als de bak warm was, ging het wel, tot dat ergens vorig jaar bak niet meer in zijn 2e wilde blijven staan en er een ratelend geluid bij kwam. Terug naar de garage en er was een schakel mof gebroken. Pech, jammer dat dit de eerste keer niet gezien was. Nu schakelt de auto weer zoals het moet.
Rond die zelfde periode, uit voorzorg de aandrijfas hoezen vervangen. Gevraagd aan de garagist, zet de as bouten op moment en markeer deze. "Komt goed, als ik die vast zet komen ze echt niet los".

Niks was vast gezet. Heb ondertussen het gereedschap om ze wel op moment te kunnen zetten maar mijn documentatie is verloren gegaan.
Wat is het aanhaal moment van de 8mm inbus aandrijf as bouten? 45NM?